Ми працюємо! За всіма питаннями звертайтесь за тел. 098 840 30 75 - Руслан
Увійти Реєстрація
UA RU
Україна, Харків Тел. +38 050 631-89-32 Тел. +38 098 840-30-75
E-mail: info@iffi.com.ua
Реєстрація
Новинки
Ніж для філе гнучкий Sico Profi, 16 см
Арт. 221.2320.16
540.07 грн.
Дошка обробна 530х325х20 мм фіолетова
Арт. 423973
662.00 грн.
Лопатка (шпатель) Sico, 390 мм, р/ч 263×37 мм.
Арт. 504.4100.26
361.88 грн.
Скребок (шпатель) Sico  115 мм, р/ч 148×76 мм
Арт. 802.4402.11
257.93 грн.
Дождевик полиэтиленовый
Арт. 7010-40
13.05 грн.
Дощовик з поліетилену на кнопках
Арт. 7110-60К
16.00 грн.
Бренди
Sico
Компанія Sico — один з найбільших виробників високоякісних професійних ножів в Європі з 1960 року. Виробничі потужності компанії розташовані в Португалії, асортимент продукції налічує понад 2000 позицій.
Indigo Bay Tex
Канадська компанія Indigo Bay Tex — один з провідних світових виробників захисного одягу, яка використовується в харчовій, санітарно-гігієнічній та медичній промисловості.
Eicker
Фірма Eicker — найбільший виробник професійних ножів. Леза ножів виготовлені з твердої сталі, а серія «Profi» — з молібден-ванадієвої сталі підвищеної твердості.
Polkars
Польська компанія Polkars виробляє широкий спектр ріжучих інструментів для м`ясної промисловості та використання в побуті. Ножі сертифіковані за нормами ISO 22000:2005.
Fischer
Французька компанія FISCHER-BARGOIN спеціалізується на виробництві професійних столових приладів і сталей для заточки. Висока якість виробів забезпечила фірмі бездоганну репутацію серед професіоналів.
F. Dick
Friedrich Dick — єдиний виробник в світі, який пропонує повний спектр ножів, мусатів, шліфувальних машин та інших інструментів для роботи м`ясників і кухарів.
Niroflex
Niroflex — виробник кольчужних і композитних рукавичок і фартухів для захисту від колючих і ріжучих ушкоджень при роботі на харчових виробництвах.
Manulatex
Компанія MANULATEX France займається розробкою, виробництвом і продажем засобів індивідуального захисту, призначених, зокрема, для харчової промисловості.
Medicom
Medicom® — це глобальна компанія з досвідом виробництва захисного одягу більше 25 років. Компанія впроваджує найвищі стандарти якості і використовує тільки найкращі матеріали та обладнання.
Fbk
Продукція FBK ApS призначена для професійного ринку очищення і обробки продуктів харчування і напоїв, фармацевтичної та хімічної промисловості.
Lemigo
Компанія Lemigo була заснована в 1990 році і виробляє взуття як побутового так і професійного призначення. Композитний полімерний матеріал взуття забезпечує легкість і відповідність стандартам безпеки.
Dunlop
Компанією Dunlop розроблена унікальна технологія виробництва взуття з матеріалу Purofort. Сьогодні Dunlop є лідером на ринку по виробництву професійних робочих чобіт.
Giasco
Більше 40 років компанія GIASCO виробляє високоякісне і надійне взуття, що відповідає всім європейським стандартам якості.
Bimer
Іспанське підприємство BIMER займається виробництвом стерилізаторів для професійних ножів з 1994 року.
Hendi
Міжнародна група HENDI в даний час є одним з європейських лідерів серед дистриб`юторів і виробників професійного обладнання та інвентарю для індустрії харчування та торгівлі.
Rochling
Дошки Rochling легко миються, не вбирають жир і бруд. Завдяки своїй еластичності, поліетиленові дошки стійкі до розколу.
Euroceppi
Компанія Euroceppi була заснована в 1922 році і на сьогоднішній день є найбільшим постачальником професійного кухонного і харчового обладнання.

Профессиональный инструмент для пищевой промышленности

В електронному каталозі нашого інтернет магазину ви завжди можете швидко підібрати і купити гарантовано висококласний професійний інструмент, пристосування і захисний одяг для харчової промисловості.

У великому асортименті представлені: ножі різного призначення, мусати, обробні дошки, набори м'ясника, м'ясорубки і інший інструмент, кольчужні вироби, захисний одяг і спецвзуття, інвентар для прибирання, пастки для комах.

Електронний каталог зручний для самостійного підбору за категоріями і ряду додаткових параметрів. Усі позиції супроводжуються інформативними описами із зазначенням ціни.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці

Оптовим партнерам пропонуються умови B2B.

Оптовим і роздрібним покупцям завжди доступна підтримка команди професійних онлайн консультантів, які готові допомогти підібрати і оформити товар, визначитися з найбільш зручними способами оплати і доставки, а також відповісти на будь-які інші питання.

Ми постійно поповнюємо асортимент пропозицій цікавими новинками і традиційно пропонуємо максимально комфортні для клієнтів ціни, які підкріплює індивідуальними і груповими системами знижок.