Увійти Реєстрація
UA RU
Україна, Харків Тел. +38 050 631-89-32 Тел. +38 098 312-65-41
Тел. +38 098 840-30-75
E-mail: info@iffi.com.ua

Статьи

Сталі - види, марки, що і як?
Сталь – що це таке? Це продукт сталеливарної промисловості — сплав заліза щонайменше 45 відсотків і вуглецю трохи більше 2 відсотків. Це основний склад, а далі все залежить від майбутнього призначення сталі.
Будова ножа
Найбільш поширений інструмент на кухні - це звичайно ж ніж. Будова ножа найпростіша: рукоять і клинок.
Руків`я ножа
Рукоять - дуже важливий елемент ножа. Адже від способу його кріплення, матеріалу, з якого вона виготовлена, і форми залежить зручність роботи господаря.
Банановий брауні
Теплий осінній день. Чашка гарячого чаю з десертом якраз до речі. Смачний брауні з бананом - просто, легко, смачно.
Суп з копченої риби
Приготувати вдома ресторанне блюдо досить просто. І немає потреби для цього мати зірку Мішлен. Готуємо суп з копченої риби.
SICO - провідний виробник ножів
Світовий ринок виробників професійних ножів дозволяє споживачеві вибрати товар в співвідношенні ціна / якість. Один з провідних виробників - компанія SICO, Португалія.
Види стейків і їх назви: від Рібай до Тібоун.
Тібоун, Шатобріан, Стріплойн - які гарні слова і що ми собі уявляємо, коли їх вимовляємо. Адже, якщо зізнатися, не кожен з нас знає їх значення. Розберемося?
Гарний ніж - гострий ніж
Існує поняття "кут заточування ножа", що ж це таке і в чому секрет цього самого кута заточки? Для різних видів ножів застосуємо різний кут заточування, від 25 ° до 45 °, який безпосередньо впливає на роботу вашого ножа.
Кевлар і кольчуга
Ми поговоримо про кевларові і кольчужні рукавички.
Предыдущая 12Следующая