Увійти Реєстрація
UA RU
Україна, Харків Тел. +38 050 631-89-32 Тел. +38 098 312-65-41
Тел. +38 098 840-30-75
E-mail: info@iffi.com.ua
Реєстрація
Новинки
Мусат Sico Diamond овальний, 30 см
Арт. 801.8902.30
1 353.52 грн.
Мусат Sico овальний стандарт, 30 см
Арт. 801.8901.30
961.32 грн.
Дощовик з поліетилену на кнопках
Арт. 7110-60К
16.00 грн.
Дошка обробна біла 530х325х20 мм
Арт. 405267
662.00 грн.
Мусат Sico круглий, 26 см
Арт. 801.8900.26
685.60 грн.
Мусат Sico круглий стандарт, 21 см
Арт. 801.8900.21
443.36 грн.
Бренди
Sico
Компанія Sico — один з найбільших виробників високоякісних професійних ножів в Європі з 1960 року. Виробничі потужності компанії розташовані в Португалії, асортимент продукції налічує понад 2000 позицій.
Indigo Bay Tex
Канадська компанія Indigo Bay Tex — один з провідних світових виробників захисного одягу, яка використовується в харчовій, санітарно-гігієнічній та медичній промисловості.
Eicker
Фірма Eicker — найбільший виробник професійних ножів. Леза ножів виготовлені з твердої сталі, а серія «Profi» — з молібден-ванадієвої сталі підвищеної твердості.
Polkars
Польська компанія Polkars виробляє широкий спектр ріжучих інструментів для м`ясної промисловості та використання в побуті. Ножі сертифіковані за нормами ISO 22000:2005.
Fischer
Французька компанія FISCHER-BARGOIN спеціалізується на виробництві професійних столових приладів і сталей для заточки. Висока якість виробів забезпечила фірмі бездоганну репутацію серед професіоналів.
F. Dick
Friedrich Dick — єдиний виробник в світі, який пропонує повний спектр ножів, мусатів, шліфувальних машин та інших інструментів для роботи м`ясників і кухарів.
Niroflex
Niroflex — виробник кольчужних і композитних рукавичок і фартухів для захисту від колючих і ріжучих ушкоджень при роботі на харчових виробництвах.
Manulatex
Компанія MANULATEX France займається розробкою, виробництвом і продажем засобів індивідуального захисту, призначених, зокрема, для харчової промисловості.
Medicom
Medicom® — це глобальна компанія з досвідом виробництва захисного одягу більше 25 років. Компанія впроваджує найвищі стандарти якості і використовує тільки найкращі матеріали та обладнання.
Fbk
Продукція FBK ApS призначена для професійного ринку очищення і обробки продуктів харчування і напоїв, фармацевтичної та хімічної промисловості.
Lemigo
Компанія Lemigo була заснована в 1990 році і виробляє взуття як побутового так і професійного призначення. Композитний полімерний матеріал взуття забезпечує легкість і відповідність стандартам безпеки.
Dunlop
Компанією Dunlop розроблена унікальна технологія виробництва взуття з матеріалу Purofort. Сьогодні Dunlop є лідером на ринку по виробництву професійних робочих чобіт.
Giasco
Більше 40 років компанія GIASCO виробляє високоякісне і надійне взуття, що відповідає всім європейським стандартам якості.
Bimer
Іспанське підприємство BIMER займається виробництвом стерилізаторів для професійних ножів з 1994 року.
Hendi
Міжнародна група HENDI в даний час є одним з європейських лідерів серед дистриб`юторів і виробників професійного обладнання та інвентарю для індустрії харчування та торгівлі.
Rochling
Дошки Rochling легко миються, не вбирають жир і бруд. Завдяки своїй еластичності, поліетиленові дошки стійкі до розколу.
Euroceppi
Компанія Euroceppi була заснована в 1922 році і на сьогоднішній день є найбільшим постачальником професійного кухонного і харчового обладнання.

Профессиональный инструмент для пищевой промышленности

В електронному каталозі нашого інтернет магазину ви завжди можете швидко підібрати і купити гарантовано висококласний професійний інструмент, пристосування і захисний одяг для харчової промисловості.

У великому асортименті представлені: ножі різного призначення, мусати, обробні дошки, набори м'ясника, м'ясорубки і інший інструмент, кольчужні вироби, захисний одяг і спецвзуття, інвентар для прибирання, пастки для комах.

Електронний каталог зручний для самостійного підбору за категоріями і ряду додаткових параметрів. Усі позиції супроводжуються інформативними описами із зазначенням ціни.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці

Оптовим партнерам пропонуються умови B2B.

Оптовим і роздрібним покупцям завжди доступна підтримка команди професійних онлайн консультантів, які готові допомогти підібрати і оформити товар, визначитися з найбільш зручними способами оплати і доставки, а також відповісти на будь-які інші питання.

Ми постійно поповнюємо асортимент пропозицій цікавими новинками і традиційно пропонуємо максимально комфортні для клієнтів ціни, які підкріплює індивідуальними і груповими системами знижок.